Leave Your Message

Rreth Nesh

Shenzhen Kemengya Intelligent Technology Co., Ltd. është një degë e Shenzhen Rizhibang Electronics Co., Ltd., e specializuar në prodhimin e produkteve të kujdesit të bukurisë, produkteve të kujdesit shëndetësor masazh dhe pajisjeve të vogla shtëpiake. Si një fabrikë burim shërbimi me një ndalesë, ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje të integruara nga Kërkimi dhe Zhvillimi, injektimi i mykut deri te prodhimi dhe shitja.

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej rreth 6000 metra katrorë dhe ne përfitojmë nga mbështetja dhe ekspertiza e kompanisë sonë mëmë, Shenzhen Rizhibang Electronics Co., Ltd. e cila ka më shumë se 20 vjet përvojë në prodhimin e mykut dhe derdhjes me injeksion. Ata na ofrojnë këllëf produktesh me cilësi të lartë dhe vendosin një themel të fortë për procesin tonë të prodhimit.

Lexo më shumë

PRODUKTET E PARAQITUR

Shiko te gjitha
Fabrika

Fabrika

Baza e prodhimit 6000m2. Çmimi me shumicë i fabrikës, MOQ i vogël.

Cilësia

Cilësia

Certifikata të plota të produktit (CE/ROHS/FCC/FDA...). Standardi i cilësisë AQL &SO9001:2015.

Shërbimet

Shërbimet

OEM & ODM & OTS. Shërbimi me një ndalesë.

Dërgesë

Dërgesë

Dorëzimi brenda 25 ditëve pune.

certifikatë

Marka e bashkëpunimit

Specializuar në ofrimin e produkteve të kujdesit të bukurisë dhe pajisjeve të vogla shtëpiake për më shumë se 10 vjet

ortaku (1)o4a
partneri (2)b5y
partneri (3)2j3
partneri (16) pasdite6
partneri (5)j1p
partneri (6)22f
partneri (7)fhx

Lajmet e fundit

Mblidhni informacionin më të fundit të cilësisë së bukurisë