Leave Your Message

За нас

Shenzhen Kemengya Intelligent Technology Co., Ltd. е подружница на Shenzhen Rizhibang Electronics Co., Ltd., специјализирана за производство на производи за нега на убавина, производи за масажа за здравствена заштита и мали апарати за домаќинство. Како фабрика за извор на услуги со едно место, ние сме посветени на обезбедување интегрирани решенија од истражување и развој, вбризгување на мувла до производство и продажба.

Нашата фабрика зафаќа површина од приближно 6000 квадратни метри, а ние имаме корист од поддршката и експертизата на нашата матична компанија, Shenzhen Rizhibang Electronics Co., Ltd. која има повеќе од 20 години искуство во производство на мувла и калапи со инјектирање. Тие ни обезбедуваат висококвалитетни обвивки за производи и поставуваат цврста основа за нашиот производствен процес.

Прочитај повеќе

ИСКЛУЧЕНИ ПРОИЗВОДИ

Види се
Фабрика

Фабрика

6000м2 производна база. Фабричка големопродажна цена, мал MOQ.

Квалитет

Квалитет

Целосни сертификати за производи (CE/ROHS/FCC/FDA...). AQL &SO9001: 2015 стандард за квалитет.

Услуги

Услуги

OEM & ODM & OTS.Едношалтерска услуга.

Испорака

Испорака

Испорака во рок од 25 работни дена.

сертификат

Бренд за соработка

Специјализирана за обезбедување на производи за нега на убавина и мали апарати за домаќинство повеќе од 10 години

партнер (1)o4a
партнер (2)b5y
партнер (3)2j3
партнер (16) часот6
партнер (5)j1p
партнер (6)22f
партнер (7)fhx

Последни вести

Соберете ги најновите квалитетни информации за убавина